JM Exclusive Furniture - шаблон joomla Книги

Загальний пристрій і робочий процес прес - підбирача

Загальний пристрій і робочий процес прес - подборщіка..Ріс. 1. Схема робочого процесу прес-підбирача ПС-1,6:

1 - брус причепа; 2 - маховик; 3 - підбирач; 4 - боковина; 5 - опорна колесо; 6,8 - пакувальник; 7,9 - приймальня і пресувального камери; 10 - поршень; 11 - редуктор.

 

 

:

 

 
У комплексі машин для заготівлі пресованого сіна основне місце займає прес-підбирач ПС-1,6. Він підбирає валки сіна та пресує їх в тюки прямокутної форми. Спресовані тюки обв'язуються дротом пли шпагатом і укладаються на поверхні сінокісного ділянки, а потім занурюються в транспортні засоби.

На рис. 1 показана схема роботи прес-підбирача. Основні частини прес-підбирача: приймальний пристрій, пресуюча частина, в'язальний апарат, механізми передачі руху і регулювання, рама і колеса. Приймальний пристрій призначений для підбору валків сіна та подачі його в пресувальну камеру. Воно складається з підбирача 3 з боковинами 4, приймальні камери 7 і двох пакувальників - заднього 6 і переднього 8. Пресуюча частина формує, і пресує тюки сіна; вона включає в себе пресувальну камеру 9 з регулятором щільності, поршень 10 і лоток. Залежно від типу в'язального апарату сформовані тюки обв'язуються сталевим дротом або спеціальним шпагатом в два обхвату.

В'язальний апарат включається в роботу періодично, коли тюк сіна спресований до необхідної щільності. Всі вузли машини змонтовані на рамі, що спирається на два пневматичних колеса 5.

Третьою точкою опори служить сережка трактора, з якої з'єднується причіп на брусі. Робочі органи прес-подборщнка приводяться в дію від ВВП трактора карданної передачею через маховик 2 і редуктор 11 головної передачі. В системі передачі обертання на маховик змонтовані обгону муфта, що запобігає поломки при зниженні частоти обертання ВВП або припинення його обертання, і цілий ряд інших запобіжних пристроїв.

Машина агрегатується з тракторами класу тяги 14 кН (МТЗ-80 82, МТЗ-50/52, Т-40М), обладнаними новими подовжувачами ВВП. Розрахункова продуктивність до 15 т.ч., проте фактична продуктивність може істотно відрізнятися від розрахункової в залежності від умов роботи (в першу чергу за рахунок нерівномірності маси по довжині валків).

Робочий процес прес-підбирача протікає в такий спосіб. При русі машини підбирач підбирає своїми зубами валок сіна і подає його в приймальню камеру. Тут пакувальники підхоплюють порції сіна і направляють їх в пресувальну камеру.

Поршень здійснює зворотно-поступальний рух. Передача розрахована таким чином, що порції сіна подаються в пресувальну камеру в моменти холостого ходу поршня, коли він робить рух назад у напрямку до маховика і звільняє вікно в пресувальну камеру. При русі в зворотному напрямку поршень обрізає ножем охвістя, відокремлює порції сіна одну від одної, переміщує їх уздовж пресувальною камери, формуючи тюк сіна прямокутного перетину. Щоб чергові порції сіна утримувалися в спресованому стані під час холостих ходів поршня, камера оснащена спеціальними зубами. При переміщенні сіна в пресувальною камері чергові його порції повертають міряльне зубчасте колесо. Робочий процес машини розрахований так, що за один оборот цього колеса сформований тюк сіна досягає необхідної щільності. При цьому включається в'язальний апарат, який пов'язує два вузла на пакунку, після чого апарат вимикається з роботи до наступного циклу. Пов'язані в два обхвату тюки просуваються до виходу, надходять на лоток і опускаються по ньому па поверхню поля.