JM Exclusive Furniture - шаблон joomla Книги

регулювання плуга на мтз 80

Одним з головних призначень трактора МТЗ - 80 є оранка землі. Для оранки застосовується причіпний або навісне знаряддя під назвою плуг. Завдання плуга - перевернути пласт землі на певну глибину з метою підрізування коренів бур'янів і розпушення землі для подальшого посіву будь - якої культур

 

:

 

 

До основних частин плуга можна віднести:
- ніж, який ріже грунт у вертикальній площині;
- передплужник (не обов'язково) - знімає верхній шар землі з кореневою системою трав;
- леміш - ріже грунт в горизонтальній площині;
- відвал - розпушує і перевертає пласт;
- опорна колесо - створює опору плуга в горизонтальній площині;
- польова дошка - дає напрямок плуга у вертикальній площині.


По пристрою, конструкцій, можливостям тих або інших видів плугів можна знайти на технічних сайтах і відеоматеріалах.
За принципом приєднання до трактора МТЗ - 80 плуги можна поділити на 3 категорії:


- причіпні - це рама - причіп з плугом на трьох колесах;
- напівнавісних - плуг під'єднується до навішування трактора з одного боку, а з іншого боку спирається на опорну колесо;
- навісні - плуг повністю з'єднується з навісною системою трактора і піднімається і опускається за допомогою гідравліки.

У маркуванні плуга букви ПН показують, що це плуг навісний; ПЛ або ПЛП - напівнавісних плуги. Перші цифри позначають кількість корпусів плуга, друга цифра - ширина орного знімання в сантиметрах.
Наприклад, для трактора МТЗ - 80, по його тяговим характеристикам підходить плуг ПЛН 3 - 35, який має три ножа і орний захоплення його становить 35 сантиметрів.
Регулювання положення плуга на навісний системі МТЗ - 80 починається з перевірки системи до початку роботи в полі. Трактор встановлюється на рівному майданчику, бажаною бетонованій. Під ліві колеса трактора МТЗ - 80 і опорний колесо плуга встановлюються прокладки з брусків дерева або іншого підручного матеріалу на висоту, рівну передбачуваної глибині оранки. Трактор при цьому нахилиться вправо - в такому положенні він і буде працювати, так як праві колеса його буде перебувати на вже зораному рівні, а ліві - на незайманою поверхні. У цьому положенні трактора регулювальними тягами потрібно виставити поверхні лемешів плуга на рівні бетонованій поверхні, тобто рама плуга повинна бути встановлена ​​горизонтально.
Опорна колесо регулювальним гвинтом встановлюють так, щоб воно щільно стосувалося підкладок. На цьому попередня регулювання плуга закінчується. На цю тему є непогані відео матеріали, які допоможуть зрозуміти принципи роботи тієї чи іншої моделі плуга і відрегулювати його правильно.
Польова дошка визначає положення плуга в борозні по вертикальному зрізу борозни. Перекосу польовий дошки щодо загальної поздовжньої осі трактора не повинно бути, інакше плуг буде відводити в ту або іншу сторону від напрямку оранки. Причому, бажано, щоб п'ята дошки не торкалася нижнього рівня ріллі і не зношувалися; тобто її потрібно підняти вище рівня лемешів на пару сантиметрів. Так як різновидів тракторів і причіпних плугів досить багато, в роботі найкраще керуватися технічним паспортом виробу або шукати потрібні матеріали на конкретну техніку на відео сайтах.
Решта регулювання плуга на тракторі МТЗ - 80 проводиться вже після оранки першої борозни: перевіряють ширину і глибину оранки. Якщо є які - то відхилення від попередніх налаштувань, то можна додатково відрегулювати елементи плуга за отриманими результатами.

 

З кожним сезоном з'являються різні пристосування, які полегшує працю людини. Особливо це актуально при роботі з землею, коли потрібно в найкоротші терміни зорати і засіяти. Саме тому хочемо відзначити новий плуг ПЛН 3-35, один з найбільш затребуваних видів плуга. С не високою ціною і простотою у використанні.

Плуг даної моделі використовують для оранки грунту різних видів: гладких, легких, середньо-тяжких, в яку висаджуються всі типи зернових культур і виробляються технічні засів. Грунт попередньо очищають від каменів, бур'янів, тинів. Види корпусів плуга ПЛН 3-35: вирізні, швидкісні, полувінтовие, культурні, з почвоуглубітелямі.

Плуг складається:

    корпусу і рами, існують моделі без корпусу;
    предплужника і причеплення для борони;
    навішування і опорних коліс;
    також є гвинти для регулювання глибини оранки грунту;
    в комплекті може бути опорна колесо, яке встановлюється попереду.

Плуг виконує роботу в такий спосіб: углоснім або передплужник підрізають верхні шари грунту до глибини близько 12 см. Здійснює переворот грунту і укладає верхнім шаром в борозну. Обробка плугом проводиться до глибини - 300 мм.

Вибір навісного обладнання для міні-тракторів тут.
Плуг ПЛН 3-35 технічні характеристики

Таблиця технічних характеристик:

[Table] Найменування, ПЛН-3-35
Число робочих елементів (шт), 3
Робоча швидкість (км / год), До 9
Глибина обробки (см), 12-30
Ширина захоплення (м), 1.05
Маса (без предплуж.) (Кг), 463
Продуктивність (га / год), 0.75-0.945
Агрегатуються (л / с), 80 [/ table]
основні переваги

Напівнавісні плуги забезпечують розвантаження різних вузлів трактора, головним чином це підвіски. За допомогою простого регулювання глибини паханів, виходить гарантована і якісна обробка грунтів різних видів, з хорошим переворотом пластів. Плуг ПЛН 3-35 має низку переваг:

    міцна і надійна рама;
    якісна, глибока і повна закладення пожнивних залишків і бур'янів;
    простота і зручність в експлуатації;
    мають підвіску коліс зі зміщеним центром тяжіння для безпеки доставки;
    в роботі - малий радіус розвороту, який дозволяє економити на ПММ;
    в пристрої є зрізані болти для захисту від каменів.

Особливістю роботи плуг є регулювання ширини захвату, яка забезпечує найменший опір при оранні грунту. Шарнірні вузли рами допомагають пристосовувати до різних рельєфів землі, навіть зі значними нерівностями грунтів. Плуг ПЛН 3-35 відео
зберігання плуга

Для зберігання плуг ПЛН 3-35 передбачається під навісом або в закритих приміщеннях, можна зберігати на обладнаній відкритому майданчику з обов'язковою герметизацією і консервацією. Попередньо знімаючи складові частини, які вимагають зберігання в складському приміщенні. Плуг підлягає зберіганню при термінах:

    з перервами в експлуатації плуга до 10 днів;
    на короткий час - більше 10 днів, і до 2-х місяців;
    на тривалий час - більше 2-х місяців.

Комплектація плуга ПЛН 3-35

У комплект входить наступне:

    Плуг ПЛН 3-35 з заводу виробника висилається в зібраному вигляді. Може бути відправлений плуг в розібраному вигляді за бажанням клієнта.
    Обов'язково додається інструкція з експлуатації та інша документація.
    Термін гарантії протягом - 24 місяців, з початку експлуатації плуга (винятком є ​​змінні деталі), при правильному дотриманні правил експлуатації споживачем, умов зберігання та консервації.
    Агрегатами для плуга ПЛН 3-35 можуть бути трактори з потужністю 1,4 кН, наприклад трактор МТЗ-82, МТЗ-80. Для управління таким плугом досить одного працівника.

Лопата на мінітрактор - різновиди і підбір в цій статті.

Як зробити саморобну лопату на мінітрактор? Дивіться тут.
Ціни на плуги

На плуг ПЛН 3-35 ціна - демократична, і повністю відповідає своїми технічними якостями і гарантіям. При придбанні також потрібно враховувати вартість доставки до споживача.
висновок

Плуги ПЛН 3-35 гарантовано виробляють якісну оранку різних видів грунтів, за винятком кам'янистих, з глибиною 300 мм. При оранні землі не утворюють гребенів, а борозни виробляють рівні без розвалив. Плуг працює без холостих прогонів, завдяки чому обробка грунту якісна, а паливні ресурси заощаджуються.