JM Exclusive Furniture - шаблон joomla Книги

Новости и обзоры

Загальний пристрій і робочий процес прес - підбирача

Загальний пристрій і робочий процес прес - подборщіка..Ріс. 1. Схема робочого процесу прес-підбирача ПС-1,6:

1 - брус причепа; 2 - маховик; 3 - підбирач; 4 - боковина; 5 - опорна колесо; 6,8 - пакувальник; 7,9 - приймальня і пресувального камери; 10 - поршень; 11 - редуктор.

 

 

регулювання плуга на мтз 80

Одним з головних призначень трактора МТЗ - 80 є оранка землі. Для оранки застосовується причіпний або навісне знаряддя під назвою плуг. Завдання плуга - перевернути пласт землі на певну глибину з метою підрізування коренів бур'янів і розпушення землі для подальшого посіву будь - якої культур

 

Грунтообробний культиватор для трактора - це універсальна сільськогосподарська техніка, з різноманітним переліком робочих органів і конфігурацій для обробки посівів, обробітку грунтів різного складу, боротьби з бур'янистої рослинністю, з їх повним знищенням, подрібненням для подальшого перегнивання.

Розрізняють культиватори в залежності від сфери призначення і виду проведення грунтообробної операції, і підрозділяються на групи:

1. Культиватори прополювальні, міжрядні, рослиноживильники

Дискові борони в сільському господарстві

Сільськогосподарська техніка постійно розвивається полегшуючи проведення польових робіт, пішли в небуття часи, коли для обробки полів використовувалися коні і людська сила, адже світ не стоїть на місці. На сьогоднішній день навіть невеликі фермерські господарства використовують спеціалізовану техніку та сучасний машинотракторного парку, з встановленим обладнанням, що дозволяє швидко і якісно обробляти поля, рихлити землю, збирати урожай та інше.

 

Установка на трактор навісного обладнання дозволяє на одній машині виконувати різні функціональні роботи